• Karel Bulut Santral (Sanal Santral) 5 santral abonesi + 150 saat görüşme kayıt kapasitesi aylık 89,3TL den başlayan fiyatlarla KAREL Yerli Milli Güvenli (Bulut santral paketlerinde abone sayısı kadar görüşme kanalı, SIP dış hat, robot operatör, gelişmiş çağrı yönlendirme, ses kayıt, sesli mesaj ve e-posta gönderimi, durum bilgisi ve anlık mesajlaşma, abone web sayfası, çağrı kayıt ve raporlama, şubeler arası ücretsiz görüşme özellikleri dahildir.)

Nart Elektronik Karel Düzce Yetkili Servis & Yetkili Satıcısı olarak, haberleşme teknolojileri alanında bölgede bir numara olmayı amaç edinmiş bu amaç doğrultusunda; müşterilerine profesyonel hizmet ve ürünleri sunmayı taahhüt eden bir teknik servis firmasıdır. İlk hedefimiz kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetidir. Kaliteli ve profesyonel hizmet sunabilmek için. KAREL ve TELESİS bünyesinde eğitim almış, alanında sürekli kendisini geliştirmekte olan, konusunda uzman personel kadrosu sizlere en iyi hizmeti garanti etmektedir.

KAREL ve TELESİS marka telefon santralleri, faks cihazları, telsiz telefonlar, voip ürünleri, sesli yanıt sistemleri, ses kayıt cihazları, gsm ara birimleri, telefon makineleri ve çevre birimleri ile güvenlik kamera sistemleri, hırsız-yangın alarmı, ses sistemleri, ups enerji sistemleri satışı ve bu cihazların kendi bünyesindeki teknik servis laboratuvarında tamiri, ayrıca telefon ve pc ile uzaktan destek yada yerinde onarımı gibi teknik destek hizmetleri vermektedir.

Haberleşme sistemlerinde profesyonel çözüm ve önerileriyle de sizlerledir. Kuruluşundan bu yana geçen 37 yıllık zamanda telekomünikasyon sektörünün lider firması KAREL’in, Düzce Yetkili Servis & Yetkili Satıcısı olarak iletişim ve güvenlik sistemleri ile ilgili her türlü projelerinizi tasarlamak ve hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Şirketinizin yada özel bilgilerinizin güvenliğini merdiven altı firmalara emanet etmek ne kadar güvenli olabilir. Başta ucuz görünen hizmet alımının size çok daha pahalıya patlaya bileceğini önemle hatırlatırız. Alanında hem akademik hem sektörel eğitim aşamalarını başarıyla tamamlamış. Global bir çok firmanın sertifika ve yetki belgelerine sahip teknik personelimiz bir adım uzağınızda. Bize danışmadan bizden fiyat almadan lütfen karar vermeyin.


Karel hakkında kısaca…

 • Karel, telekom çözümleri, elektronik kontrol kartları tasarım ve üretimi, anahtar teslim projeler, savunma sanayine yönelik iletişim çözümleri alanlarında faaliyet gösteriyor.
 • Sadece Türkiye’de 700.000’i aşkın kurulu PBX(Telefon Santralı), 30’u aşkın ülkeye Karel markasıyla ürün ve teknoloji ihracatı, dünyada 12 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor.
 • Türkiye PBX Pazar liderliğinin yanısıra, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi pazar lideri. Karel, sektörünün “en değerli” markası.
 • Türkiye’nin En Değerli 100 Markası içerisinde.
 • Dünya’nın en büyük 15, Avrupa’nın en büyük 3 PBX üreticisinden biri.
 • Cirosunun ortalama %10’unu Ar-Ge’ye ayırıyor.
 • 1600’ün üzerinde çalışanı bulunuyor.
 • Ankara – Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.500 m² kapalı alana sahip dünyanın en gelişmiş üretim, kalite kontrol sistemlerinin kullanıldığı üretim tesislerine sahip.
 • Bilişim 500’de Türkiye Merkezli Bilişim Üreticisi kategori birincisi.
 • %100 yerli sermayeli Türk şirketi.
 • Karel, Türkiye’nin tasarımdan üretime tüm süreçlere sahip lider teknoloji şirketi.Karel Düzce Santral Kamera