Karel UCAP Tümleşik İletişimTümleşik İletişim Uygulama Platformu: Karel UCAP
Tümleşik İletişim; ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesaj, sesli mesaj, faks, e-posta ve mobilite gibi farklı iletişim yöntemlerinin bir araya gelmesidir.

 

 

MS48CTelefon Santralları (PBX Sistemleri)
Telefon santralı teknolojilerindeki KAREL tecrübe ve bilgi birikimi ile şirket büyüklüğünüz ve iletişim ihtiyacınız ne olursa olsun; uygun santral çözümünü bulabilirsiniz.

 

 

cagri-merkezi-sistemiIP Çağrı Merkezi Sistemi (Call Center Sistemi)
Karel IP Çağrı Merkezi, müşterileri ile etkin iletişim kurmayı ve müşteri memnuniyetini attırmayı hedefleyen işletmelere; esnek, uygun maliyetli ve gerekli tüm bileşenleri sağlayan çözümler sunar.

 

 

Karel GSM FCT TerminaliPBX Santral Çevre Birimleri
GSM FCT Terminaller, Kablosuz (Dect) Sistemler, Robot Operatörler, Raporlama Yazılımları, VoIP Network Ürünleri, Telefon Görüşmeleri Ses Kayıt Sistemleri, Arabirimler, Çeviriciler, Yıldırım Koruyucu.

 

 

karel-telefonlarTelefonlar – IP Telefonlar
Karel Telefon Serisi; Birbirinden farklı sektörlerin birbirinden farklı ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış kullanıcı dostu, fonksiyonel ve hız sağlayan iletişim ürünleridir.

 

 

konferans-karelKonferans Sistemleri
KAREL, sesli konferans çözümleriyle her ölçekteki işletmeye sesli konferans imkanını sağlar. Sesli Konferans çözümlerinde sunulan ürünler IP ve Analog tabanlı olmak üzere ikiye ayrılır.

 

 

karel-guvenlikGüvenlik Kamera Sistemleri (CCTV Ürünleri)
Hızla artan güvenlik ihtiyacının, işletmeleri daha yaratıcı ve daha ekonomik ancak teknolojiden ve kaliteden ödün vermeyen, her türde ihtiyacı karşılayabilecek yüksek teknolojiye sahip ürünlere yönlendiriyor.

 

 

interkom-ev-daire-iciİnterkom Sistemleri (Apartman Konuşma Sistemleri)
IP tabanlı santralları ile tam entegre çalışabilen apartman konuşma sistemleri(interkom veya diafon sistemi olarak da bilinir) sayesinde ev/ofisler arasında ve internetin olduğu her nokta ile ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme yapma imkanı sunmaktadır.

 

 

alarmHırsız Alarm Sistemleri
Karel Hırsız Alarmı Güvenlik Sistemleri, kablolu veya kablosuz olarak kurulabilir. Ofisiniz veya Eviniz için 24 saat güvenlik kontrolü sağlar.

 

 

arac-takipAraç Takip Sistemleri
Araç Takip Sistemi, araç sayısı fark etmeksizin tüm araçlarınızın sayısal bir harita üzerinde sürekli takip edilmesini sağlar. İnternet erişimi olan tüm cihazlarda, kullanımı kolay bir arayüz yardımıyla gerçek zamanlı araç takibi ve filo yönetimi mümkündür.

 

 

tumlesik-iletisimDiğer Ürünler
Satış ve teknik destek hizmetlerini verdiğimiz diğer ürünlerimiz.