Nart Elektronik Karel Düzce Yetkili Servis & Yetkili Satıcısı olarak, haberleşme teknolojileri alanında bölgede bir numara olmayı amaç edinmiş bu amaç doğrultusunda; müşterilerine profesyonel hizmet ve ürünleri sunmayı taahhüt eden bir teknik servis firmasıdır. İlk hedefimiz kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetidir. Kaliteli ve profesyonel hizmet sunabilmek için. KAREL bünyesinde eğitim almış, alanında sürekli kendisini geliştirmekte olan, konusunda uzman personel kadrosu sizlere en iyi hizmeti garanti etmektedir.
Telefon santralleri, faks cihazları, telsiz telefonlar, voip ürünleri, sesli yanıt sistemleri, ses kayıt cihazları, gsm ara birimleri, telefon makineleri ve çevre birimleri ile güvenlik kamera sistemleri, hırsız-yangın alarmı, ses sistemleri, ups enerji sistemleri satışı ve bu cihazların kendi bünyesindeki teknik servis laboratuvarında tamiri, ayrıca telefon ve pc ile uzaktan destek yada yerinde onarımı gibi teknik destek hizmetleri vermektedir.
Haberleşme sistemlerinde profesyonel çözüm ve önerileriyle de sizlerledir. Kuruluşundan bu yana geçen 34 yıllık zamanda telekomünikasyon sektörünün lider firması KAREL’in, Düzce Yetkili Servis & Yetkili Satıcısı olarak iletişim ve güvenlik sistemleri ile ilgili her türlü projelerinizi tasarlamak ve hayata geçirmek için çalışıyoruz.
Şirketinizin yada özel bilgilerinizin güvenliğini merdiven altı firmalara emanet etmek ne kadar güvenli olabilir. Başta ucuz görünen hizmet alımının size çok daha pahalıya patlaya bileceğini önemle hatırlatırız. Alanında hem akademik hem sektörel eğitim aşamalarını başarıyla tamamlamış. Global bir çok firmanın sertifika ve yetki belgelerine sahip teknik personelimiz bir adım uzağınızda. Bize danışmadan bizden fiyat almadan lütfen karar vermeyin.